MojAndroid

Podujatie bolo Googlom zrušené. Spoločnosť síce oficiálne tvrdí, že bolo posunuté, no nového Androidu sa až tak skoro nedočkáme. Hlavným dôvodom sú protesty, ktoré prebiehajú v USA kvôli smrti Georga Floyda. Predstavenie by kvôli tomu mohlo byť “zatienené” aktuálnymi udalosťami, informuje Android Police.

Pôvodný článok:

Predstavenie beta verzie Androidu 11  je jednou z najočakávanejších aktuálnych udalostí. Donedávna prebiehali špekulácie, ako to celé prebehne, no teraz sú už známe podrobnosti. Predstavenie nového Androidu bude prebiehať samozrejme online, pomocou livestreamu.

Ako bude predstavenie beta verzie Androidu 11 prebiehať

Predstavenie bude v plnom rozsahu prebiehať, ako už bolo vyššie spomenuté, v online priestore. Livestream sa bude konať 3. júna o 17:00 a mal by trvať približne hodinu. Google taktiež sľúbil aj dvanásť dielny seriál, kde by sa mali rozoberať novinky v Androide 11 a taktiež aj všetky základné funkcie pre začiatočníkov. Nezabudne sa ani na developerov, ktorým bude taktiež venovaná časť tohto seriálu.

K livestreamu bolo pred časom na kanáli vývojárov systému Android zverejnené video, ktoré odkazovalo na náhradný termín predstavenia beta verzie Androidu 11. Stále je otázne, kedy sa bude konať predstavenie jeho finálnej verzie. Podľa informácií bolo naplánované na Q3/2020, no nikto nevie s určitosťou povedať, ako sa okolnosti ďalej vyvinú.

Ako to bude s Pixelom 4a?

Mnohých z vás by možno zaujímalo, ako a kedy bude predstavený Pixel 4a. Žiaľ, musíme vás sklamať. Ohľadom Pixelu 4a existuje len niekoľko neoficiálnych informácií, na základe ktorých informuje web gsmarena.com, že nový Pixel by mal byť predstavený niekedy v júli. Údajne existujú aj špekulácie, že nový Pixel príde ešte v júni, no k tomuto sa Google žiaľ oficiálne nevyjadril, takže sa táto informácia nedá považovať za dôveryhodnú.

Google Pixel 4A render

Náš tip
Android 11 bude aplikáciám automaticky rušiť povolenia

30.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+