MojAndroid

Výhodou operačného systému Android je možnosť upraviť si ho podľa seba. Jednou z možností je použitie živých pozadí, ktoré doslova oživia vašu plochu. Medzi zaujímavé živé pozadia patrí aj Bestiary Live Wallpaper, vďaka ktorému sa na ploche vášho zariadenia objavia príšerky rôzneho druhu.

 

Plocha Androidu sa tak stane domovom príšeriek z ostrými zubami a pestrými farbami, ktoré môžete zmeniť podľa vlastného vkusu. Nastavenia tapety tiež umožňujú zmenu pozadia, veľkosti či pohybu príšeriek. Vyberať môžete z veľkého množstva dostupných monštier. Nevýhodou je, že pri free verzii je k dispozícii iba jedno a zablokované sú aj ďalšie nastavenia. Ak si budete teda chcieť vychutnať úplný výber z ponuky príšeriek a nastavení, tak si musíte zakúpiť plnú verziu v cene 1€. Potom už nič nebráni upraviť si svoju príšerku podľa seba.

Pozadie sme vo free verzii vyskúšali aj my a musíme povedať, že ponúka skutočne široké možnosti nastavení. Používateľské prostredie sa nám síce zdalo trochu komplikované, no napriek tomu sa dá naň rýchlo zvyknúť. Nevýhodou pozadia bude väčšia výpočtová náročnosť, ktorú sme pocítili aj na HTC One X, na ktorom pri prechádzaní medzi jednotlivými plochami dochádzalo k spomaľovaniu animácie pozadia. Môže to byť však problém tohto špecifického zariadenia. Ak máte o toto živé pozadie záujem, môžete si ho stiahnuť z Google Play.

  

5.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+