MojAndroid

Na autosalóne v Pekingu ukázala automobilka Bentley zaujímavý kúsok. Novinka Mulsanne, ktorá je určená len pre tých najbohatších. Ako to už pri tomto type automobilov býva zvykom, väčší zážitok z jazdy má práve spolujazdec na zadnom sedadle. Tu má k dispozícii všetky vymoženosti a technologické vychytávky, a inak to nie je ani v prípade tohto Bentley. Pasažieri na zadných sedadlách môžu totižto využívať dva nové tablety Pixel C od Google, ktoré samozrejme bežia na Androide.

Bentley mohol pri návrhu tohto modelu zvoliť iPad od Apple, ale ten by mu nedovoľoval robiť také úpravy, ktoré by odzrkadľovali jeho štýl. Používateľské prostredie je na tabletoch totižto upravené podľa prianí automobilky. Stále si však zachováva plnú funkcionalitu pôvodného Androidu a ponúka tiež plný prístup k aplikáciám v obchode Play. Okrem toho, tablety podporujú aj pripojenie k 4G LTE sieti a ponúkajú 32 GB vnútornej pamäte či prednú kameru pre videohovory. Ich výhodou je tiež to, že si ich môžete hocikedy zobrať so sebou.

Bentley Mulsanne

Tablety sú tiež akýmsi sprostredkovateľom a ovládačom infotainment systému v automobile. Môžete pomocou nich ovládať prehrávanie hudby alebo posielať vodičovi inštrukcie bez toho, aby ste s ním museli hovoriť. Nový Mulsanne je samozrejme stelesnením luxusu – kožené sedačky, prémiové materiály či minichladnička na šampanské, sú len niektoré z mnohých benefitov, ktoré tento automobil ponúka.

Zdroj: androidcentral

2.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+