MojAndroid

Quadrant Standard Edition získal práve aktualizáciu, ktorá prináša podporu pre zariadenia s viacerými jadrami v procesoroch a navyše aj podporu Ice Cream Sandwich.

V oblasti benchmarkov na Android zariadeniach je neprekonateľný, aj keď bolo dokázané, že je ľahko manipulovateľný. Ak chcete mať vysoké skóre, musíte telefón nechať úplne v kľude.

Quadrant je veľmi populárny a používame ho aj my v redakcii MôjAndroid.sk pri výkonnostných testoch jednotlivých Android tabletov a smartfónov. Mal však doteraz jednu chybu a to, že nepodporoval zariadenia s viacerými jadrami v procesoroch. Tento neduh je však už vyriešený v najnovšej verzii. Aktualizácie tiež prináša podporu ICS, vylepšenie GUI, nový jazyk – polštinu a opravu pre PowerVR SGX 540 GPU.

Pri novej verzii 2.x sú výsledky v tabuľkách mierne iné, ako tomu bolo doteraz a vývojár sľúbil aj vylepšené zobrazenie porovnania v nasledujúcich aktualizáciách.

Quadrant Standard Edition
Aurora Softworks
Verzia 2.0 (13. 2. 2012)
Veľkosť 1,4 MB
1.5+

Zadarmo

14.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+