MojAndroid

Jeden z najpopulárnejších balíkov widgetov na Google Play Store je aplikácia s názvom Beautiful Widgets, ktorá už zaznamenala viac ako jeden milión stiahnutí. Nie je sa čomu čudovať, za cenu 0.99€ získate veľké množstvo widgetov na plochu, ktoré vás môžu informovať o aktuálnom počasí, čase, dátume alebo stave batérie. K dispozícii sú tiež prepínače pre zapnutie/vypnutie WiFi, Bluetooth, GPS a ďalších komponentov a funkcií telefónu.

Dobrou správou je, že najnovšia verzia “Krásnych widgetov” prináša nové funkcie, po ktorých už ich fanúšikovia a majitelia dlho volali. Verzia v4.0.1 pridala totiž vlastný Skin Market, kde si teraz môžete stiahnuť stovky tém pre widgety. Jeho súčasťou je aj webový Skin Market, ktorý nájdete na adrese market.beautiful-widgets.com. Ďalšou zmenou je pridanie podpory pre predpoveď počasia v rôznych lokalitách. To znamená, že si môžete do aplikácie pridať toľko miest koľko len budete potrebovať – medzi nimi sa posúvate jednoduchým pohybom prsta po displeji.

Ak sa vám aktualizácia ešte sama neponúkla alebo Beautiful Widgets ešte nemáte nainštalované môžete použiť link pod článkom.

—Sťahuj Beautiful Widgets—

15.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+