MojAndroid

V obchode Play nájdeme veľa jednoduchých herných titulov, ktoré nechcú očariť svojou grafikou, ale skôr originálnym herným princípom. Do tejto kategórie sa zaraďuje aj novinka Beat.Me, ktorú má na starosti iba 20-ročný portugalský herný vývojár. Hra ale zaujme najmä fanúšikov hudby.

Vaša hudba = váš svet

Princípom v hre je strieľať na padajúce nepriateľské geometrické tvary. Za každý zásah dostanete body, ak útvar zničíte, dostanete bodov ešte viac. Ak, naopak, zasiahne predmet vás, body strácate. Jednoduchý herný princíp s ešte jednoduchšou grafikou je ale okorenený o veľmi zaujímavý faktor.

Pohyb vašej lode, ako aj celkový priebeh úrovne je ovplyvnený práve prehrávanou hudbou. Tú je možné zvoliť priamo z pamäte vášho zariadenia, a tak každá úroveň bude špeciálne prispôsobená vašim preferenciám.

Beat.Me: Jednoduchá oddychovka zadarmo

Titul Beat.Me sa skutočne nehrá na nič špeciálne. Ide o jednoduchú oddychovú hru, ktorá ale ponúka skutočne originálny prvok. Vďaka tomu sa možno k hre budete vracať vo chvíľach, keď budete potrebovať zabiť pár minúť času v čakárni na úrade či v MHD. Hra je k dispozícii zadarmo a hoci obsahuje mikrotransakcie aj reklamy, užiť si ju môžete bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Viac informácií, ako aj možnosť vyjadriť svoj názor priamo na adresu vývojára, nájdete vo vlákne na fóre XDA.

Verzia: 1.2.5.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.5.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: XDA

2.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+