MojAndroid

Xiaomi Mi9, 6GB RAM,128GB, Global, Modrý/Fialový

nový predaj

* Povinné údaje

29. 6. 2019, 11:46 Aktualizované
0950599090 Telefón
Bratislavský Región

Predám tieto telefóny:

Moja cena z Alzy je nižšia ako cena, za ktorú si ho Vy sami môžete v Alze kúpiť, keďže som na nákup použil viaceré zľavy. Telefóny som kupoval v predobjendávke, čiže hoci sú teraz pre ostatných ľudí niektoré farebné varianty nedostupné, ja ich mám z dôvodu skoršieho objednania. Pri Alze máte istotu uplatenia záruky, nie ako pri podozrivo lacných eshopoch, ktoré môžu skončiť ako mobiluj
Pri nákupe telefónu pridám zadarmo kupón v hodnote 20€ na nákup Xiaomi produktov (okrem telefónov) v Alze (minimálna hodnota nákupu je 50,90€).

NEROZBALENÝ Xiaomi Mi9, 6GB RAM, 128GB, Global, Modrý/Fialový – 460€ (záruka 23 mesiacov v Alze)

NEROZBALENÝ Xiaomi Mi9, 6GB RAM, 128GB, Global, Modrý/Fialový. Telefón je nový, nerozbalený. Záruka je 23 mesiacov v Alze, s prípadnou reklamáciou ochotne pomôžem. Jedná sa o Globálnu verziu určenú pre Slovenský trh. V balení je európska nabíjačka, USB-C kábel, silikónový obal a ihla na SIM-kartu. Taktiež pridám zadarmo tvrdené sklo a ľubovoľný obal.

Preferujem osobný odber v Bratislave alebo v Ivanke pri Dunaji. Taktiež môžem zaslať poštou (dobierka + poistenie). Žiadne výmeny !!! V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na dole uvedenom telefónnom čísle alebo mailom. Taktiež ma môžete kontaktovať na WhatsAppe a Viberi. Inzerát je platný do zmazania !!!

+