MojAndroid

Xiaomi Mi9 6/64GB, Modrý / Mi9 SE 6/64GB, Modrý

nový predaj

* Povinné údaje

29. 6. 2019, 11:56 Aktualizované
0950599090 Telefón
Bratislavský Región

Predám tieto telefóny:

NEROZBALENÝ Xiaomi Mi9, 6GB RAM, 64GB, Global, Modrý – 360€ (záruka 1 rok, servisné stredisko v Španielsku)

NEROZBALENÝ Xiaomi Mi9 SE, 6GB RAM, 64GB, Global, Modrý – 260€ (záruka 1 rok, servisné stredisko v Španielsku)

NEROZBALENÝ Xiaomi Mi9, 6GB RAM, 64GB, Global, Modrý. Telefón je nový, nerozbalený. Záruka je 1 rok, servisné stredisko v Španielsku, s prípadnou reklamáciou ochotne pomôžem. Jedná sa o Globálnu verziu určenú pre Slovenský trh. V balení je európska nabíjačka, USB-C kábel, silikónový obal a ihla na SIM-kartu. Taktiež pridám zadarmo tvrdené sklo.

NEROZBALENÝ Xiaomi Mi9 SE, 6GB RAM, 64GB, Global, Modrý. Telefón je nový, nerozbalený. Záruka je 1 rok, servisné stredisko v Španielsku, s prípadnou reklamáciou ochotne pomôžem. Jedná sa o Globálnu verziu určenú pre Slovenský trh. V balení je európska nabíjačka, USB-C kábel, silikónový obal a ihla na SIM-kartu. Taktiež pridám zadarmo tvrdené sklo.

Preferujem osobný odber v Bratislave alebo v Ivanke pri Dunaji. Taktiež môžem zaslať poštou (dobierka + poistenie). Žiadne výmeny !!! V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na dole uvedenom telefónnom čísle alebo mailom. Taktiež ma môžete kontaktovať na WhatsAppe a Viberi. Inzerát je platný do zmazania !!!

+