MojAndroid

Samsung Galaxy A8 2018 grey – AKO NOVÝ

používaný predaj

* Povinné údaje

21. 7. 2019, 17:49 Aktualizované
0908510000 Telefón
Trenčiansky Región

Predám tento skvelý telefón, ktorý mám 8 mesiacov a nie je na ňom ani jeden škrabanček či ťukanec. Nosený ako v perinke, zaručujem sa za jeho TOP stav. Potrebujem pre prácu mobil s väčším a širším displejom.

Hlavné výhody: 4GB RAM, 32GB ROM + 32GB karta zdarma, super AMOLED displej chránený Gorilla glas odolným sklom, skvelý foťák, vodotesný do hĺbky 1,5m , čítačka odtlačkov, rýchlonabíjanie, rýchly USB type C konektor, slúchadlový konektor + slúchadlá v balení (1x odskúšané, nenosené).
Viac parametrov napr. na https://www.mp3.sk/samsung-galaxy-a8-2018-a530f-dual-sim-32gb-violet-sk-distribucia-p-380720.html

Mám kompletné balenie, všetko ako nové, záručný list z SK eshopu (ešte 16 mesiacov záruka). Zdarma pridám 4 gélové púzdra a jedno zatváracie s priečinkami na platobné karty a peniaze + spomínanú rýchlu 32GB Micro SDHC kartu. Toto príslušenstvo má hodnotu min. 30€.
Má kompaktnejšie rozmery vhodné pre menšie ruky či ženy – žiadne veľké veslo. Je rýchly aj vďaka novej aktualizácii prostredia One UI a nového Androidu 9.

Kto chce naozaj zachovalý skvelý mobil so zárukou serióznosti, bez prikrášľovania stavu a zatajovania pádov či prípadného poškodenia, ozvite sa. Nedávam ho najlacnejšie, ale jeho skutočný TOP stav za tých pár EUR doplatku stojí.

Pre viac informácií píšte cez formulár alebo volajte. Prosím žiadna výmena, len seriózna kúpa. Najlepšie osobne v Prievidzi a okolí, aby ste si ho pozreli. Detaily dovozu či nejaké rozumné požiadavky sa dohodnúť dajú vždy, stačí sa spýtať ;-)

Ďakujem, Marek.

+