MojAndroid

Predám Oneplus X

používaný predaj

* Povinné údaje

9. 12. 2018, 16:17 Aktualizované
0902092765 Telefón
Prešovský Región

Predám mobil Oneplus X. Mobil už nie je v záruke (kupovaný 30.5.2016), no je v dobrom stave. Na prednej strane bolo nonstop tvrdené sklo, čiže na nej niesu žiadne škrabance. Na zadnej strane bol neustále obal, no najprv len silikónový a pod ten sa dostali drobné kamienky, ktoré vytvorili mikroškrabance. Tie však vidno iba pri priamom svetle a nedokázal som ich ani zachytiť foťákom. Mobil je skrátka v dobrom stave, no má bežné známky používania.

Čo sa týka výkonu, tak mobil zvláda všetky aplikácie, iba niektoré graficky náročnejšie hry si už nezahráte bez sekania. Výkon je porovnateľný so Samsungom S5, iPhonom 6, Sony Xperia Z3, LG G3, Oneplus One alebo Xiaomi Mi4 (Všetko to sú najlepšie mobily roku 2014) Verzia androidu je 6.0.1 (Marshmallow)s nadstavbou Oxygen OS. Tá vyzerá ako čistý(stock) android s pár funkciami naviac. Fotoaparát je v dennom svetle úplne dostačujúca, no so zhoršujúcim sa svetlom ide dole aj kvalita fotiek (ak sa pohráte aj v manuálnom režime, dokážete vytvoriť aj v noci schopné fotky). Baterka vydrží max 1 deň s náročním používaním, no 2 dni z nej nedostanete. A síce sa vám môže jej veľkosť zdať malá(2525mAh) veľmi pomáha Amoled displej, ktorý sa v dnešnej dobe dáva len do mobilov, ktoré stoja 400 eur(okrem niektorých samsungov z rady A) a viac a okrem menšej spotrebe energie zobrazuje aj krásne čierne farby, ktoré sú naozaj čierne(ak dáte zobraziť čien farbu na celú obrazovku a vypnete svetlo, tak sa vám bude displej javiť ako vypnutý. Mobil je DualSim, čiže môžete využívať 2 sim karty naraz, plus druhé miesto je hybridné, čiže ak ho nebudete využívať, môžete si tam dať micro SD kartu a rozšíriť tak vnútornú pamať, ktorá má veľkosť 16 GB.

Za mobil si pýtam 100 eur. Cena je pevná. Okrem samotného mobilu je v cene aj pôvodná krabica a všetko čo v nej bolo, no aj originálny kryt z čerešnového dreva, tvrdené sklo a fóliu. Môžete volať, písať SMS, no ideálne by bolo ak by ste napísali mail. Odpoviem rýchlo.

Technické špecifikácie:
Procesor: Snapdragon 801, Adreno 330
Displej: 5″(16:9)Amoled, full HD(1920×1080)
Pamäte: 3GB RAM, 16GB ROM, možnosť microSDXC do 256GB)
Foťák: zadný 13MPx, f/2.2, HDR režim
predný: 8MPx, f/2.4
Ostatné: 3,5mm jack, Bluetooth 4.0, separátne posúvacie tlačidlo pre režimy zvuku(ako na iPhonoch)

+