MojAndroid

Ak patríte medzi fanúšikov hry Banner Saga, môžete rovno preskočiť celý článok a kliknúť na widget pod ním. V opačnom prípade by ste mali vedieť, že ide o unikátnu strategickú hru, ktorá má teraz aj pokračovanie. Banner Saga 2 začína tam, kde 1-ka skončila a ďalej rozvíja zaujímavý príbeh v tomto fiktívnom svete. Stále ale ide o rovnako krásnu, ručne kreslenú strategickú hru. Okrem peknej grafiky a napínavého príbehu sa ale môžete tešiť aj na vylepšenia v oblasti hrateľnosti.

Hra kombinuje prvky RPG a ťahovej stratégie, čo určite mnohých z vás poteší. Skvelou správou je aj fakt, že hráči nemusia mať nutne absolvovanú prvú časť. Do deja ich uvedie animácia na začiatku novej hry, a tak budú mať všetky potrebné informácie. Napriek tomu, že dej prvej hry skončil víťazstvom ľudí, situácia nie je dokonalá. Vašou úlohou to bude zmeniť. Pomáhať vám budú rôzne postavy, pričom tu nájdete aj také, aké sa v prvej časti nenachádzali.

Pribudli aj vylepšenia v samotnej hre,ako napríklad vylepšená časť ťahovej stratégie. Graficky ale patrí Banner Saga stále medzi to najlepšie, čo na mobilných zariadeniach nájdete. Samozrejme, cieľom autorov nebolo dokonale replikovať realitu, ale zachytiť skutočne jedinečnú atmosféru hry. Tá je dostupná v obchode Play za 5,49 EUR. To nie je málo, no aj v tomto prípade ide o jednu z tých hier, ktorú sa oplatí aspoň vyskúšať. Ak by nenaplnila vaše očakávania, môžete ju bez problémov v priebehu prvýh dvoch hodín od kúpy vrátiť a získať späť celú nákupnú sumu.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: 10,99 €
Verzia: N/A
Aktuálna cena: 10,99 €

Zdroj: Android Authority

30.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+