MojAndroid

Novinka od spoločnosti Rovio, hra Bad Piggies, je už dostupná na stiahnutie. Na Google Play nájdete dve verzie – klasickú a HD, obidve sú dostupná zadarmo. Tak ako sme už avízovali v predchádzajúcich článkoch, Bad Piggies prinášajú niečo úplne nové. Prasiatka budú stavať stroje rôzneho druhu. Či už lietadlá, vrtuľníky alebo motorové vozidlá najrôznejšieho tvaru – fantázii sa medze nekladú. Vašou úlohou bude potom dostať sa v hre do cieľa v čo najkratšom čase a zbierať popritom bedničky s hviezdičkami. V každom leveli si musíte vystačiť s určitými komponentami, z ktorých si postavíte svoj vlastný dopravný prostriedok.

 

Bad Piggies prichádzajú na Google Play so 60 levelmi a ďalšie majú v budúcnosti pribúdať. Ak prejdete všetky levely s hodnotením na tri hviezdičky získate dodatočných 30 levelov. Počas hry bude dostupných celkovo 33 objektov, z ktorých si môžete postaviť svoj vlastný stroj. Ak by ste potrebovali pomoc, je k dispozícii aj tzv. prasa mechanik, ktoré dopravný prostriedok postaví za vás.

Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

27.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+