MojAndroid

Aplikácia Autobazár EU prináša najväčší bazár automobilov na Slovensku, rovnomennej stránky, priamo do vášho Android zariadenia. Stránka je prepojená s aplikáciou a poskytuje plnohodnotný prístup ku všetkým potrebným informáciám a detailom.

 

V prehľadnom a usporiadanom štýle si môžete prezerať inzeráty, vyhľadávať podľa názvu alebo podľa  zadaných kritérií. Po registrácii a prihlásení pomocou aplikácie môžete inzeráty aj vkladať. Z ďalších funkcií sú dostupné obľúbené inzeráty, triedenie podľa kategórií: neaktuálne inzeráty a najnovšie pridané inzeráty.

 

 

Vybraný inzerát môžete otvoriť a prezrieť si detaily, nechýba ani možnosť kontaktovať inzerenta, o ktorom vidíte podrobný prehľad a aj pridané fotografie vozidla. Vývojárky tím pod vedením Michala Obedu odviedol v tomto prípade skvelú prácu, ktorá je ocenená aj množstvom, stiahnutí aplikácie.

Verzia: 1.0.496
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.496
Aktuálna cena: Zdarma

15.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+