MojAndroid

Ak patríte k tým, ktorí radi nakupujú v nákupnom centre Aupark, isto-iste vás poteší aplikácia Aupark News z dielne vývojárskeho tímu Interakt s.r.o.. Aplikácia poskytuje podrobné spravodajstvo z diania okolo obchodného domu Aupark v Košiciach, Žiline a Piešťanoch.

Vybrať si môžete spravodajstvo z rôznych oblastí záujmu ako je móda, zdravie, šport, elektronika, voľný čas, gastronómia, showbiznis knihy a ďalších. Uverejňované sú zľavy, akcie, promo produktov, výpredaje a aktivity, ktoré sa v nákupných strediskách uskutočňujú v podobe krátkych informačných článkov.

Vybrané oblasti záujmu si môžete nastaviť ako notifikáciu, teda budete vedieť o jednotlivých akciách  a dianí v podstate ihneď po ich uverejnení v aplikácii. Aplikácia AuparkNews je jednoduchým pohľadom na dianie vo vašom obľúbenom nákupnom centre. Ak teda patríte k pravidelným návštevníkom centra Aupark v Košiciach, Žiline alebo Piešťanoch, aplikácia by vám nemala celkom určite chýbať vo vašom Android zariadení.

26.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+