MojAndroid

HTC ešte v polovici minulého roka uzavrelo spoluprácu s Electronics Beats, čoho výsledkom boli neskôr nové technológie pre vylepšenie zvuku v HTC smartfónoch. Objavil sa prvý Beats Audio telefón, Sensation XE, s kvalitným hudobným príslušenstvom. Možno ste nové technológie majiteľom mobilov značky HTC závideli, ale tomu je už vďaka developerovi RockoDev koniec. Podarilo sa mu totiž naportovať Beats Audio softvér tak, aby fungoval s akýmkoľvek Android telefónom s OS Android 2.3 a vyšším. Na jeho inštaláciu však potrebujete rootovské práva.

Nový softvér možno nevylepší zvuk tak ako na HTC, ale ľudia, ktorí port Beats Audio softvéru vyskúšali hlásia značné zlepšenie kvality reprodukovaného zvuku s lepšími basmi a čistejšími výškami. Ak si myslíte, že to stojí za to, zamierte na Xda Developers fórum a prečítajte si ďalšie detaily o tom ako Audio Beats nainštalovať aj do svojho rootnutého smartfónu.

Zdroj: Xda Developers

5.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+