MojAndroid

Spoločnosť Asus teraz konečne prináša aktualizáciu na systém Android Wear 2.0 pre svoje staršie inteligentné hodinky Asus Zenwatch 2. Aktualizácia bola z viacerých dôvodov odložená ako pre model Zenwatch 2, tak aj pre novší model Zenwatch 3. Teraz prichádza po aktualizácii hodiniek Zenwatch 3 aj aktualizácia na starší model Zenwatch 2. Asus tak s časovým odstupom dodržuje svoj prísľub pre zákazníkov ohľadom aktualizácie na nový systém Android Wear 2.0.

Aktualizácia prichádza v dvoch vlnách

Náš tip
Asus Zenwatch 3 konečne dostávajú aktualizáciu na Android Wear 2.0

Aktuálne len veľmi malé percento používateľov obdrží aktualizáciu v prvý deň vypustenia. Aktualizácia bude podľa výrobcu distribuovaná v dvoch vlnách. Prvá príde ešte v týchto dňoch v júli a druhá vlna bude aktualizovaná koncom mesiaca júl alebo začiatkom mesiaca august.

Ak vlastníte Asus ZenWatch 2 “Sparrow” (s kódovým označením WI501Q), budete medzi prvými, kto dostanete aktualizáciu Android Wear 2.0. Tí, ktorí majú model ZenWatch 2 “Wren” (s kódovým označením WI502Q), budú musieť čakať na druhú vlnu aktualizácie. Dostupnosť prvej vlny aktualizácie je odhadom 5-7 dní. Vašu aktualizáciu však môžete skontrolovať aj manuálne v rámci položky “Aktualizácia softvéru” v nastaveniach systému.

Náš tip
ASUS chce do roku 2025 recyklovať 20 % elektronického odpadu

Používate inteligentné hodinky od spoločnosti Asus? Akú verziu systému používate na vašom zariadení? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+