MojAndroid

Používateľské prostredie Asus je na smartfónoch pomerne známe a poznáme ho aj my z našich testovaní. Dlho bolo výhradnou záležitosťou zariadení spoločnosti, no to sa už dávnejšie zmenilo. Stiahnuť si ho môžu totižto všetci, čo vlastnia smartfón s Androidom vo verzii 4.3 a novším. Dostupný je priamo v obchode Play, a to úplne zadarmo.

Asus ZenUI prináša launcher, ktorý podporuje široké možnosti nastavení. Zmeniť môžete ikony, prechodové efekty, fonty a podobne. K dispozícii sú tiež desiatky tém, ktoré sa dajú stiahnuť priamo z ponuky spoločnosti Asus. Samozrejme, nejde o launcher typu Google alebo Nova, ktoré ponúkajú jednoduchšie a možno aj o niečo intuitívnejšie. Na používanie Asus launcheru si tak budete musieť možno chvíľu zvykať. Bez ohľadu na to, ale ide o dobre odladený a funkčne vybavený launcher, ktorý minimálne stojí za vyskúšanie. Dokazuje to aj momentálne hodnotenie laucnhera v obchode Play, v ktorom získal hodnotenie 4,7 z 5 hviezdičiek.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
29.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+