MojAndroid

Spoločnosť ASUS sa zaviazala, že na nový Android Marshmallow aktualizuje väčšinu svojich modelov z radu ASUS ZenFone 2. Teraz prišiel rad na dva z nich – aktuálny systém získavajú smartfóny ASUS ZenFone Max a ASUS ZenFone Laser. Aktualizácie mali byť dostupné pred koncom prvého polroka 2016 a výrobca svoj sľub dodržal.

Asus_ZenFone_Max-10

OTA aktualizácia pre vyššie spomínané modely je už dostupná a stiahnuť by ste si ju mali vedieť aj vy. Nový update prináša všetky populárne funkcie a možnosti systému Android Marshmallow a zároveň aj nejaké vylepšenia od výrobcu. To znamená, že bude odstránené množstvo predinštalovaných aplikácií, vrátane titulov ASUS Email, ASUS Messenger či ASUS Calendar. To mnohých používateľov určite poteší, no ak ste niektorú z týchto aplikácií používali aktívne, pripravte sa na to, že po nainštalovaní aktualizácie ju už nebudete mať k dispozícii. V najbližšej dobe by mali dostať aktualizáciu aj ďalšie modely z radu ZenFone 2 a ak ste vlastníkom niektorého z nich, určite sa máte na čo tešiť.

Zdroj: ASUS 1, 2, 3 via PhoneArena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
9.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+