MojAndroid

Asus začína aktualizovať sériu smartfónov ZenFone na Android Lollipop. Novšieho softvéru sa dočkajú zariadenia ZenFone 4, ZenFone 5, ako aj ZenFone 6.

Spoločnosť aktualizuje vyššie spomínané modely prostredníctvom OTA updatu, ten však sprístupňuje postupne. Ak sa vám ale nechce čakať, môžete využiť manuálnu inštaláciu. Asus pri inštalácii tiež upozorňuje, že niektoré aplikácie budú v dôsledku nekompatibility s novším systémom odstránené. Naopak, viaceré po aktualizácii pribudnú. Ich zoznam nájdete aj na stránkach, ktoré vedú k stiahnutiu aktualizácii pre jednotlivé modely. Medzi novinkami, ktoré má update priniesť nebude určite chýbať nový multitasking, upravený notifikačný panel, ako aj ďalšie funkcie z Androidu Lollipop.

Zdroj: ZenFone 4, ZenFone 5, ZenFone 6

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
2.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+