MojAndroid

Asus ZenFone 6 pri svojom predstavení ohúril svet netradičným otočným fotoaparátom. Ten obsahuje okrem klasického snímača aj širokouhlý, pričom oba sa dajú použiť mnohými spôsobmi. Jednou zo skvelých softvérových možností je aj nočný režim. Vďaka najnovšej aktualizácii teraz funguje nielen s klasickým, ale aj širokouhlým objektívom.

Nočné fotenie naširoko

ZenFone 6 už pri predstavení ukázal, čoho všetkého je schopný otočný duálny fotoaparát. Vďaka jedinečnému riešeniu mechanizmu sa nadšencom fotoaparátov otvárajú nové možnosti panoramatických fotiek. A aj video je vďaka funkcii sledovania objektu na vysokej úrovni. Nakoniec je tu aj fakt, že kvalitami primárneho fotoaparátu si môžete zhotoviť aj selfie. Naozaj čosi nevídané.

zenfone 6 aktualizacia fotky
Vďaka novej aktualizácii môžete počas noci fotiť aj širokouhlé fotky

Okrem klasického objektívu disponuje nový Asus aj 13-megapixelovým širokouhlým snímačom. Širokouhlé zábery naberajú na popularite a dnes už azda nie je vlajková loď, ktorá by ich nevedela zhotoviť. Asus však posúva jeho možnosti na vyššiu úroveň. Pre ZenFone 6 vydal aktualizáciu s nočným režimom Super Night Mode pre širokouhlý objektív.

Novinky nielen pre fotoaparát

Nové funkcie poslal v aktualizácii Asus nielen pre fotoaparát. Dotkne sa napríklad aj uzamykacej obrazovky, kde sa bude zobrazovať aktuálne počasie. Zoznam všetkých noviniek vyzerá potom takto:

  • Režim “Super Night” na ultra širokom fotoaparáte
  • Na obrazovke uzamknutia sa zobrazí počasie
  • Optimalizovanie prekladových reťazcov v nastaveniach
  • Zlepšenie stability systému
  • Zlepšenie stability rotácie fotoaparátu
  • Optimalizovanie animácií používateľského rozhrania
  • Optimalizovanie kvality zvuku slúchadiel
asus zenfone 6 aktualizacia
Na obrazovke uzamknutia môžete odteraz nájsť aj informácie o počasí

Ste majiteľom Asusu ZenFone 6? Potešili ste sa niektorej z noviniek? Ak áno, napíšte nám o tom do diskusie pod článkom.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Asus Zenfone 6 je podľa DxOMark nový selfie kráľ

Náš tip
Asus ZenFone 6 dostáva aktualizáciu, ktorá vylepšuje fotoaparát

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
8.6.2019
Zdroj: GSM Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+