MojAndroid

Smartfón ASUS ZenFone 3 získava Android 7.0 Nougat. Platí to minimálne o dvoch verziách telefónu – ZE520KL a ZE552KL. Ide o modely, ktoré sa predávajú aj u nás a aj naši čitatelia nás informovali o tom, že update už dorazil na ich zariadenia.

Náš tip
Asus ZenFone 3 Deluxe dostáva aktualizáciu na Android 7.0 Nougat

Aktualizácie sú dostupné klasicky ako OTA update a hoci uvoľňovanie je postupné, trvať by malo iba týždeň. Všetci používatelia by tak mali získať aktualizáciu už v priebehu najbližších dní.

asus-zenfone-3_-11_vysledok

Aktualizácia prináša všetky vylepšenia systému Android 7.0 Nougat a mnohé ďalšie. Na vylepšení celkového zážitku zo systému sa podieľal aj samotný výrobca, ktorý vymazal niektoré duplicitné aplikácie a funkcie, ktoré v telefóne iba zbytočne prekážali.

Okrem toho ASUS vylepšil celkové fungovanie telefónu, optimalizoval napríklad rozpoznávanie a latenciu pri dotykoch a priniesol aj nejaké vylepšenia a zmeny používateľského prostredia. Ako obyčajne, aj teraz ale ide o objemnú aktualizáciu s veľkosťou až 1,5 GB. Uistite sa preto, že ste pri aktualizovaní pripojení k stabilnej Wi-Fi sieti a vaše zariadenie je dostatočne nabité.

Zdroj: ASUS 1, 2 via PhoneArena + za tip ďakujeme čitateľovi Pebovi!

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
9.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+