MojAndroid

Majitelia posledných modelov od spoločnosti ASUS už netrpezlivo očakávajú, kedy dostanú aktualizáciu s novým systémom Android Marshmallow. Podľa najnovších informácií by sa tak malo stať už v druhom štvrťroku tohto roku, no presnejší dátum ešte nemáme. Vieme ale to, že novú aktualizáciu dostane skutočne široké portfólio zariadení.

Aktualizácia okrem nového systému nahradí aj niektoré predinštalované aplikácie od spoločnosti ASUS klasickými titulmi od Google. Týka sa to napríklad aplikácií Messenger, Mail, Kalendár a ďalšie. Vďaka tomu bude systém ešte viac pripomínať čistý Android, čo nie je vôbec na škodu. Takúto užitočnú aktualizáciu pritom získajú tieto zariadenia:

Ide tak hneď o niekoľko telefónov, ktorých majitelia sa môžu tešiť na bohatú aktualizáciu. Žiaľ, presný dátum uvoľnenia známy nie je, a tak si na dostupnosť aktualizácie budeme musieť ešte počkať.

Zdroj: ASUS via PhoneArena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
27.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+