MojAndroid

Spoločnosť ASUS oznámila, že pozýva umelcov z celého sveta, aby sa pridali ku komunite dizajnérov ZenUI Designer Community a zdieľali svoje výtvory s celým svetom. Komunita ZenUI Designer Community funguje od apríla 2016 a umožňuje umelcom navrhovať originálne dizajny. Tie sú základom nových tém používateľského rozhrania ASUS ZenUI v telefónoch ASUS ZenFone a potenciálne aj v ďalších budúcich mobilných zariadeniach spoločnosti ASUS. Umelci môžu svoje výtvory zdieľať zadarmo alebo vo forme plateného obsahu a získať podiel z predaja.

Globálny a otvorený trh

Diela, ktoré sú odoslané prostredníctvom ASUS ZenUI Designer Community a schválené spoločnosťou ASUS, budú sprístupnené v obchode ZenUI Theme Store pre všetkých používateľov smartfónov ASUS ZenFone. Tí si môžu témy prehliadať, stiahnuť si ich a v prípade potreby za ne zaplatiť. ASUS Theme Store je globálny trh s viac ako 35 miliónmi stiahnutí od januára 2016.

Náš tip
ASUS predstavil ZenFone 3 Laser a ZenFone 3 Max, oba s vynikajúcou cenou

Proces odoslania návrhov cez ASUS ZenUI Designer Community

  • Umelci sa môžu pridať ku komunite ASUS ZenUI Designer Community prostredníctvom webu https://designer.zenui.com. Zaregistrujú sa a získajú šablóny.
  • Po odoslaní návrhu je dielo zhodnotené dizajnérmi spoločnosti ASUS.
  • Schválené dizajny sú publikované v obchode ZenUI Theme Store s nadpisom, menom umelca a popisom diela.
  • Dizajn je na základe rozhodnutia autora umiestnený v kategóriách „free / zadarmo“ alebo „paid / platené“ v obchode ASUS Theme Store.
  • ASUS bude vyplácať podiel z predaja na mesačnej báze.

Témy sa dajú aplikovať na zariadeniach ASUS ZenFone 2 a novších.

Zdroj: TS

19.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+