MojAndroid

Asus už pracuje na aktualizáciách svojich zariadení na najnovšiu verziu Androidu. Informovala o tom holandská webová stránka androidplanet.nl. Update na Android vo verzii 4.2 by sa mal objaviť na všetkých novších tabletoch spoločnosti vrátane Transformeru Prime (TF201), ktorý by mal byť údajne aktualizovaný ako prvý už v najbližšom období. Môžeme očakávať, že ďalšie zariadenia spoločnosti budú nasledovať. Asus tak znova potvrdzuje svoju lojalitu k zákazníkom, keď im opäť medzi prvými prináša aktualizácie na najnovšiu verziu Androidu.

Novinka v podobe Androidu 4.2 Jelly Bean by pre tablety spoločnosti Asus mala priniesť niekoľko nových funkcií. Najzaujímavejšími bude nepochybne podpora pre vytváranie používateľských účtov, možnosť zobraziť widgety priamo na uzamykacej obrazovke, panoráma photosphere a ďalšie novinky, o ktorých sa môžete dočítať aj v našom článku “Android 4.2 Jelly Bean: Photo Sphere, používateľské kontá a ďalšie novinky“.

Mojandroid.sk TIP

21.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+