MojAndroid

Predstavenie nového tabletu spoločnosti Asus, ktoré je podľa slov Johnny Shiha naplánované na 9.novembra sa pomaly blíži a spolu s ním  sa objavujú aj nové fakty. Hlavné technické špecifikácie, ktoré prezradil samotný predstaviteľ Asusu, budú v prípade Transformeru Prime špičkou na trhu s tabletmi. Ako jeden z mála bude disponovať štvorjadrovým procesorom Tegra 3 (prvý tablet s týmto procesorom predstavil ZTE), ale pochváliť sa bude môcť tiež ultra tenkým telom, 8,3mm, vyrobeným zo zliatiny kovu – pravdepodobne hliníka, prítomnosťou USB, microSD a micro-HDMI portu. Dobrou správou je, že Prime by mal byť dodávaný už s najnovšie predstaveným Androidom verzie 4.0 Ice Cream Sandwich a samozrejmou je aj výbava v podobe dokovacej klávesnice

Asus k tabletu zverejnil minulý týždeň aj prvé oficiálne video, v ktorom na krátku chvíľu môžeme vidieť samotný Transformer Prime. Johnny Shih ho následne ukázal pre všetkých na konferencii AsianD, no nepodarilo sa vytvoriť také zábery tabletu, ktoré by ukazovali samotnú dokovaciu klávesnicu. Vďaka portálu Notebook Italia sa však takéto snímky podarilo získať z jednej čínskej webovej stránky, ktorá bola však vzápätí cenzúrovaná – screenshoty  však stihli vytvoriť a tak si môžete vychutnať prvý detailný pohľad na Asus Transformer Prime aj s jeho dokovacou klávesnicou.

Ako sa vám páči Transformer Prime a jeho nová klávesnica?

Zdroj: androidcommunity.com

27.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+