MojAndroid

Najnovší tablet spoločnosti Asus pôjde do predaja s “postaršou” verziou Androidu Honeycomb 3.2, ale už teraz vieme, že spoločnosť jeho majiteľov nenechá dlho čakať a hneď ako to bude možné sprístupni aktualizáciu na najnovší Android Ice Cream Sandwich. Dokazuje to aj nasledovné video, na ktorom je Prime zachytený už s novým operačným systémom. Zároveň je video aj prvým, ktoré ukazuje Android 4.0 na tablete, pretože Google pri predstavovaní na tieto zariadenia akosi pozabudol a funkcie prezentoval len na svojom smartfóne Galaxy Nexus. Za zmienku stojí aj fakt, že video bolo údajne vytvorené len dva dni po publikovaní zdrojového kódu Androidu Ice Cream Sandwich.

Dnes tiež začal  Amazon.com prijímať predobjednávky na Transformer Prime – nákup zatiaľ funguje len v rámci USA. Prime je dostupný v dvoch farebných vyhotoveniach (ametystovej šedej a šampanskej zlatej) s vnútornou pamäťou 32 alebo 64GB. Cena je pre 32GB model rovná 492$ (378€)a pre 64GB to je 584$ (448€) – bez dokovacej klávesnice.

Ak by ste si potrebovali pripomenúť čo všetko už o Transformer Prime vieme, tu je zoznam článkov, v ktorých sa dozviete všetko potrebné:

Aktualizované:

Objednávky prijíma aj nemecký Amazon.de, kde je tablet aj s dokovacou kláveniscou dostupný za 599€ v 32GB verzii. Model s vnútornou pamäťou 64GB sa dá predobjednať za rovnakú cenu, ale tentokrát bez dokovacej klávesnice – tu si môžete dokúpiť ako samostatné príslušenstvo za 144€. Transformer Prime s 32GB vnútornej pamäte bez dokovacej klávesnice zatiaľ nebol dostupný.

Zdroj: androidcentral.com

22.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+