MojAndroid

Asus vydáva novú aktualizáciu pre tablet Tansformer Prime. Aktualizovaný softvér by mal údajne vylepšovať príjem GPS signálu, s ktorým má problémy väčšina používateľov. Dôvodom slabého príjmu je práve zadný kovový kryt zariadenia, ktorý tlmí prijímaný signál. Asus si je tohto problému vedomí a snaží sa aspoň takýmto spôsobom vylepšiť to, čo sa pokazilo. Ovládače GPS boli aktualizované na verziu 6.9.13.

Na nami testovanom Transformeri Prime sa zatiaľ nová aktualizácia neobjavila a nevieme povedať ani to, či naozaj vylepšuje príjem GPS – akonáhle však bude k dispozícii budeme vás informovať.

Update:

Aktualizácia je už pre Transformer Prime dostupná aj na Slovensku. Žiaľ podľa našich testov neprináša žiadne alebo len zanedbateľné zlepšenie príjmu GPS signálu.

Zdroj: phandroid.com

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
19.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+