MojAndroid

Asus vydáva ďalšiu aktualizáciu pre tablet Transformer Prime, ktorá prináša nový kernel a má vylepšiť príjem signálov GPS, WiFi,  a Bluetooth. Zatiaľ nebolo vydané žiadne oficiálne prehlásenie a ani zoznam zmien, ktoré update prináša.  Predpokladáme však, že práve táto aktualizácia je sľúbenou nápravou chýb z konca januára, kedy spoločnosť prisľúbila skorú opravu zasekávania tabletu, náhodného reštartovania a problémov s WiFi a Bluetooth konektivitou. Update sa šíri prostredníctvom OTA (Over The Air), nesie číselné označenie 9.3.2.13 a jeho dostupnosť potvrdili už aj majitelia tabletov v USA. V najbližších dňoch preto očakávame, že sa objaví aj v Európe a teda aj na Slovensku a v Čechách.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
8.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+