MojAndroid

Asus Transformer Prime dostane ďalšiu aktualizáciu, ktorá povýši jeho verziu OS na číselné označenie 9.4.2.21. Táto podľa slov výrobcu prináša niektoré “skvelé” funkcie. Ktoré to sú prezradil v správe, ktorá sa objavila na Facebook stránke talianského Asusu. Hoci “skvelé funkcie” je relatívny pojem, nový update by mal priniesť naozaj niektoré zaujímavé novinky. Medzi tými hlavnými nájdeme napríklad podporu odomykania obrazovky  pomocou tváre (faceunlock) a nové príslušenstvo “Prime LAN Cable”. To sa v podobe USB redukcie zapája do USB portu dokovacej klávesnice a umožní pripojenie Transformeru Prime do lokálnej siete LAN.

Medzi ďalšími novinkami nájdeme tiež opravu problémov s WiFi pripojením, schopnosť prispôsobovať veľkosť videa prehrávaného cez HDMI, podporu AD-Hoc sietí, možnosť ovládať notifikácie z lockscreenu a drobnosti akými sú premenovanie Android Marketu na Google Play alebo nová verzia aplikácie Asus Vibe.

Najlepšou správou je však to, že aktualizácia by sa mala majiteľom objaviť už dnes! Dostali ste ju už aj vy?

Zdroj: GSMarena.com

29.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+