MojAndroid

Asus už zajtra predstaví zaujímavé zariadenie s označením Asus Padfone. Toto zariadenie pozostáva z Android smartfónu a tabletu, do ktorého sa dá telefón vložiť. Nie sú zatiaľ známe technické detaily ako bude táto kombinácia fungovať. Bude tablet slúžiť iba ako externá dotykovou obrazovka pre telefón? Alebo bude mať vlastný operačný systém?

Podľa obrázkov je vidieť, že Asus pokračuje vo svojej zmluve s doterajším výrobcom hardvéru Garmin. Ďalšie technické podrobnosti a info o funkciách Padfonu budú pravdepodobne odhalené zajtra na medzinárodnej výstave/konferencii Computex v Tajvane.

Tablet je očakávaný v dvoch farebných prevedeniach – medený a čierny. V rámci šetrenia na nákladoch a plného využitia tohto doteraz nevideného spojenia telefónu a tabletu, Asus nechal otvor v kryte dokovacej časti tabletu priamo nad kamerou, aby ju mohli použiť obidve časti zariadenia. Na zadnej strane sú umiestené dve mriežky reproduktorov, z čoho môžeme usúdiť, že tablet má dva stereo reproduktory.

Čo poviete? Vedeli by ste si takéto niečo predstaviť? Cez deň telefón vo vrecku, ktorý sa večer premení na tablet, na ktorom pohodlne surfujete po webe, či pozeráte filmy.Pozrite si ešte nasledujúce videá.

Zdroje: Android Authority, Slashgear

30.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+