MojAndroid

Spoločnosť Asus má za sebou naozaj úspešný rok. Predstavila niekoľko zariadení, ktoré patria k technologickej špičke ako Asus Padfone 2 a komerčný úspech priniesla aj spolupráca so spoločnosťou Google pri jej dvornom tablete v podobe Nexus 7 a jeho niekoľkých verziách.

 

 

Tento úspech podčiarkuje aj predaj zariadení Nexus 7, keď by tento mal dosiahnuť až 5 miliónov kusov do konca roka, pritom len v decembri sa očakával predaj na úrovni jedného milióna kusov. Nie je preto sa čo čudovať, keď sa objavujú dohady o tom, že Asus chystá 7-palcové tablety z vlastnej dielne, ktoré by mohli byť obľúbené medzi používateľmi tejto značky.

Navyše, už teraz máme predbežne potvrdené, že Asus chystá aktualizácie pre všetky svoje novšie zariadenia a to dokonca až na verziu Android 4.2 Jelly Bean, mnohé už verziu Android 4.1 Jelly Bean získali počas roku 2012. V tabuľke sme pre vás pripravili prehľad aktualizácií pre všetky zariadenia tejto značky:

 

Zariadenie

Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Android 4.1 Jelly Bean

Android 4.2 Jelly Bean

Asus Padfone 1

Áno

Áno

Asus Padfone 2

Áno

Áno

Áno

Google Nexus 7

Áno

Áno

Áno

Asus Padfone

Áno

Áno

Áno

Asus Transformer Pad TF300

Áno

Áno

Áno

Asus Trasformer Pad Infinity TF700T

Áno

Áno

Áno

Asus Eee Pad Transformer Prime TF201

Áno

Áno

Áno

Asus Eee Pad Slider

Áno

Áno

Nie

Asus Eee Pad Transformer TF101

Áno

Áno

Nie

 

Pre rok 2013 sa nám pri spoločnosti Asus vynárajú minimálne dve otázky: Ako bude vyzerať Asus Padfone 3 a čo prinesie, druhou je prípadná spolupráca spoločností Google a Asus pri ďalšom tablete z rodiny Nexus.

Uvidíme, čo zaujímavého nám Asus v roku 2013 prinesie, no môžeme s čistým svedomím vyhlásiť, že v oblasti Android tabletov bol Asus v roku 2012 technologickým a komerčným lídrom.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
30.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+