MojAndroid

Spoločnosť ASUS na svojom Facebook profile zverejnila nové video, ktoré poukazuje na pripravované novinky z oblasti počítačov a mobilných zariadení, ktoré budú predstavené na IFA 2015. Ide iba o tzv. teaser, teda akúsi upútavku, ktorá neobsahuje príliš veľa detailov, a dá sa povedať, že jej jedinou pridanou hodnotou je potvrdenie toho, že si pre nás ASUS niečo chystá. Dočkať by sme sa mali pokračovateľa zaujímavého smartfónu ASUS Zenfone 2 a nových inteligentných hodiniek ASUS ZenWatch 2.

IFA 2015 ASUS ZenFamilyReady for the latest innovations inspired by the power and beauty of nature? #IFA15 #ASUSIFA

Posted by ASUS on 17. august 2015

Hodinky ZenWatch 2 pritom nie sú až tak veľkou novinkou. Spoločnosť ich už predstavila na výstave Computex 2015. ASUS však rád predstavuje vo veľkom produkty aj viackrát, takže sa môžeme tešiť na obdobnú šou a ovácie. Tlačová konferencia ASUSu sa bude konať 2. septembra a nebudeme na nej chýbať ani my. Do dejiska tohtoročnej výstavy IFA 2015 sa totižto chystáme aj osobne.

Zdroj: Facebook

20.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+