MojAndroid

Spoločnosť ASUS minulý týždeň oznámila, že pripravuje dodávku krytov v širokej a pestrej škále farieb pre najnovší Nexus 7. Séria obalov by mala obsahovať také farby ako čierna, modrá, oranžová, šedá ružová, presne tak, ako to vidíte na ilustračnom obrázku.  Navyše, oficiálne je už dostupný obal v šedej farbe a môžete si ho objednať priamo s Nexus 7 cez Google Play Store (Samozrejme v dostupných krajinách, Slovensko zatiaľ medzi nimi nie je, tak nákup musíte riešiť prostredníctvom známych a priateľov v zahraničí.).

Oficiálny elektronický obchod spoločnosti Google prináša obal s malým logom spoločnosti Asus na zadnej strane a cena tohto obalu zatiaľ nie je známa. Taktiež nie je dostupná informácia, kedy si budú môcť zákazníci zakúpiť tento obal. My sme sa však v minulosti veľa krát presvedčili, pri pádoch zariadení alebo pri používaní v agresívnom prostredí, že obal je veľmi dobrá vec, ktorá chráni vaše elektronické zariadenie pred zničením a opotrebovaním krytov dotykom.

Zdroj, foto:  Twitter@ASUS, Androidauthority

9.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+