MojAndroid

Popredný výrobca mobilných hier, spoločnosť Gameloft, je dobre známa po celom svete. Už dlho produkuje kvalitné herné žánre, ktoré potešia nejedného fanúšika mobilnej zábavy. Najnovšie sa táto firma stala “tajnostkárom”, pretože začala publikovať hry vytvorené pre platformu Android na Android Market bez toho, aby o vydaní danej hry unikli akékoľvek informácie. Jednoducho hru publikujú a prekvapenie je na svete. Hovoríme o hre Driver San Fracisco, ktorá sa z ničoho nič objavila prednedávnom na Markete bez upozornenia na jej publikáciu. Inak tomu nebolo ani pri hre Assassin’s Creed: Revelations, ktorá na Market nečakane prišla pred pár dňami. Poďme sa podrobnejšie pozrieť na tento herný titul.

Ako prvé, čo sa stane, keď si prečítate titul Assassin’s Creed: Revelations je to, že sa nadchnete. Tí šťastlivci, ktorí sa s týmto titulom stretli na PC vedia, že kvalita hry je výborná a hra ponúka pútavý príbeh a prepracované ovládanie. Čo je však veľká škoda, hlavne pre samotný Gameloft, je fakt, že hra, ktorá sa objavila na Android Markete nedisponuje ani zďaleka takou veľkou kvalitou ako na počítačoch. Vyzerá to tak, že Gameloft sa rozhodol len “prerobiť” Java verziu tejto populárnej hry a ponúkol ju za 2,39€ na Android Markete. Mrzí nás, že kvalita hry (podľa screenshotov na Markete) nie je taká vysoká, no ak ste fanúšikom Assassinu, táto kúpa pre vás zrejme nebude zbytočná. Je to však na vašom rozhodnutí, či ste ochotný investovať takú sumu za takú kvalitu. Podľa rozlíšenia priložených screenshotov by mala byť táto hra dostupná aj pre tablety.

Odhaľ záverečné tajomstvá bratstva. Bojuj ako Ezio a Altaïr v dvoch odlišných obdobiach úžasnej histórie Konštantínopolu a odhaľ najväčšie tajomstvá bratstva zabijákov. Využi množstvo smrtiacich pohybov a trikov na zabitie čo najväčšieho množstva nepriateľov. Rekrutuj zabijákov a posielaj ich na misie, kde získajú nové skúsenosti, ktoré sa ti neskôr v hre zídu. Zalietaj si na Da Vinciho lietajúcom stroji na zostupných úrovniach…”

 

Assassin’s Creed® Odhalení
Gameloft
Verzia 1.0.8 (1. 11. 2011)
Veľkosť 18 MB
1.5+

2.39€

 

 

14.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+