MojAndroid

Ak patríte medzi fanúšikov rýchlych aut a pretekov, tak určite poznáte hernú sériu Asphalt. Tá dnes v obchode Play patrí medzi najlepšie hodnotené tituly. Vyznačuje sa perfektnou hrateľnosťou, výbornou grafikou, ale aj zvukovými efektami a soundtrackom. Po dlhšom čase prichádza v tomto hernom svete úplná novinka –  Asphalt Street Storm Racing.

Asphalt Street Storm Racing nie je úplne klasickou pretekárskou hrou. Namiesto toho, aby sa sústredila na preteky na mestských okruhoch a iných tratiach, tu sa primárne sústredí na nový typ súťaženia – tzv. drag race. Hráči už teda tušia, že v tomto prípade bude ich hlavnou úlohou, aby ich automobil prešiel krátku trasu čo najrýchlejšie. Či sa im to podarí, záleží od toho, ako presne budú radiť rýchlosti a ako si vybavia svojho štvorkolesového tátoša.

Samozrejme, novinka prináša aj multiplayer a možnosť pretekať až s trojicou spoluhráčov. Samozrejme, v hre zavítate aj do rôznych miest a pripraviť sa musíte aj na rôzne poveternostné podmienky a počasie, ktoré ovplyvnia to, ako sa budete na danej trati správať.

Novinka je už dostupná v obchode Play. Tak ako sme si zvykli, k dispozícii je úplne zadarmo, priamo v hre sa však nachádzajú vnútroherné nákupy, ktoré slúžia k vylepšovaniu vozidla a odomykaniu ďalších bonusov.

Verzia: 1.5.0n
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.0n
Aktuálna cena: Zdarma

 

17.6.2017
 • Matúš Livora

  Asphalt je nerealna somarina. Ak zavodnu hru, tak Real Racing 3. :) moj nazor

  • IQLogic

   Áno, lebo realita je presne to, čo sa od hier vyžaduje :)

  • Camaro

   presbe,ale treba to rozdelit,asphalt je arkada a rr3 simulacia

 • Lendo

  Nestahovat,ptw jak hrom….minul som vsetky peniaze a uz sa dalej nedalo nic vyhrat ani nijak ziskat dalsie na upgrade.Gameloft isiel strasne dolu,su to chamtivy vyvojari,neviem od nich najst 1 hru ktora sa da hrat bez real money…skoda

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+