MojAndroid

Ak patríte medzi fanúšikov rýchlych aut a pretekov, tak určite poznáte hernú sériu Asphalt. Tá dnes v obchode Play patrí medzi najlepšie hodnotené tituly. Vyznačuje sa perfektnou hrateľnosťou, výbornou grafikou, ale aj zvukovými efektami a soundtrackom. Po dlhšom čase prichádza v tomto hernom svete úplná novinka –  Asphalt Street Storm Racing.

Asphalt Street Storm Racing nie je úplne klasickou pretekárskou hrou. Namiesto toho, aby sa sústredila na preteky na mestských okruhoch a iných tratiach, tu sa primárne sústredí na nový typ súťaženia – tzv. drag race. Hráči už teda tušia, že v tomto prípade bude ich hlavnou úlohou, aby ich automobil prešiel krátku trasu čo najrýchlejšie. Či sa im to podarí, záleží od toho, ako presne budú radiť rýchlosti a ako si vybavia svojho štvorkolesového tátoša.

Samozrejme, novinka prináša aj multiplayer a možnosť pretekať až s trojicou spoluhráčov. Samozrejme, v hre zavítate aj do rôznych miest a pripraviť sa musíte aj na rôzne poveternostné podmienky a počasie, ktoré ovplyvnia to, ako sa budete na danej trati správať.

Novinka je už dostupná v obchode Play. Tak ako sme si zvykli, k dispozícii je úplne zadarmo, priamo v hre sa však nachádzajú vnútroherné nákupy, ktoré slúžia k vylepšovaniu vozidla a odomykaniu ďalších bonusov.

Verzia: 1.5.0n
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.0n
Aktuálna cena: Zdarma

 

17.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+