MojAndroid

Nový herný titul z dielne známeho štúdia Gameloft s názvom Asphalt 9: Legends je už aktuálne k dispozícii pre obe platformy Android a iOS. Stalo sa tak o deň skôr, než bolo pôvodne plánované uvedenie tejto populárnej pretekárskej arkády. Zahrajte si ju aj na vašom Android zariadení.

Náš tip
Motorsport Manager Mobile 3 prichádza do Obchodu Play. Ide o hernú stratégiu
Náš tip
Fracter: Herný titul, ktorý si obľúbia najmä priaznivci Monument Valley

Asphalt 9: Legends

Ďalšia generácia populárneho herného titulu prináša sériu 50 licencovaných športových vozidiel a opäť nechýba ani prepracované grafické spracovanie, pri ktorom vaše zariadenie budete môcť využiť skutočne naplno. Nechýbajú nové hudobné skladby, nové miesta a aj vizuálne efekty, ktoré sme v predošlých generáciách ešte nevideli. Potešia tiež nové online funkcie vrátane “multiplayer” možností až pre 7 hráčov či vytváranie klubov s inými hráčmi.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Hra bola najskôr k dispozícii len v niekoľkých regiónoch, teraz si ju už môžu stiahnuť hráči po celom svete vrátane Slovenska. Herný balíček má celkovú veľkosť 1,5 GB. Pre jeho stiahnutie tak odporúčame zabezpečiť dostatok miesta na vnútornom úložisku, dostatok batérie a tiež silné, neobmedzené internetové pripojenie. Zatiaľ nemáme informácie o verzii pre systém Windows 10, hoci neskôr by sa mala hra Asphalt 9: Legends objaviť aj na tejto platforme.

Náš tip
Hra začína. Titul The Walking Dead: Our World je už v Obchode Play!

Páči sa vám nový Asphalt 9: Legends? Máte radi pretekárske herné tituly? Aké hry hrávate najradšej na vašom Android zariadení? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: 1.0.1a
Aktuálna cena: Zdarma
25.7.2018
Zdroj: gsmarena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+