MojAndroid

Gameloft tesne pred Vianocami vydáva aktualizáciu hry Asphalt 8: Airborne. Nový update, ktorý je už dostupný v obchode Play, prináša nové trate, herný mód a najmä nové automobily, vrátane modelov Lamborghini Egoista, Lamborghini Asterion, Renault Sport R.S. 01, Nissan Skyline GT-R (R34) a 11 a veľa ďalších, ktoré budú v hre dostupné v priebehu nasledovných dní a týždňov. Celkovo má pribudnúť až 15 nových vozidiel, takže na svoje si príde každý.

Aktualizáčný balíček ponúka hráčom nové trate, vrátane super tajnej Oblasti 51 a troch lokalít, ktoré vás aspoň trochu priblížia k vianočným sviatkom. Zaujímavou novinkou jetiež  hráčsky mód, v ktorom počas pretekov vystriedate až tri rozdielne automobily. Všetky novinky Gameloft zhrnul aj do videa.

22.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+