MojAndroid

Herná novinka v Obchode Play z dielne vývojárskeho štúdia OrangePixel prináša pohľad do sveta po apokalypse. Hra sa nazýva Ashworld a skutočne otestuje vašu šikovnosť či duchaprítomnosť. Ide o platený herný titul, ktorý si už v súčasnosti môžete zakúpiť prostredníctvom Obchodu Play.

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 1. týždeň 2018

Ashworld

Hra prišla pôvodne ešte v septembri 2017 na platformu PC, následne v decembri rovnakého roku na platformu iOS. Teraz prichádza aj pre fanúšikov mobilných Android hier. V hre sa pohybujete po prehľadnom 2D prostredí a snažíte sa vykorčuľovať z problémov. Príbeh hry opisuje svet zničený nukleárnou vojnou z roku 2017. Vy sa v rámci nachádzate na zničenom svete o 400 rokov neskôr. Nechýba prispôsobenie rozloženia či veľkosti ovládacích prvkov, poteší tiež podpora externého ovládača prostredníctvom funkcie USB OTG.

Niektorí používatelia sa sťažovali na občasné problémové ovládanie a hra bude zrejme ešte potrebovať akúsi kozmetickú aktualizáciu. Napriek tomu si môžete herný titul Ashworld už teraz prostredníctvom Obchodu Play za sumu 4,79€.

Verzia: 1.5.6
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 4,79 €
Verzia: 1.5.6
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 4,79 €

Zdroj: androidpolice

13.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+