MojAndroid

Herné štúdio Ubisoft má na konte viacero úspešných herných titulov a herných sérií ako Far Cry alebo Rainbow Six na motívy kníh nebohého Toma Clancyho. Tou najznámejšou hernou sériou je ale určite Assasin´s Creed. Hra pojednáva o organizácii Abstergo, ktorá pomocou prístroja Animus spojí postavy zo súčasnosti so spomienkami ich predkov v rôznych historických obdobiach, keď prebieha boj medzi organizáciou Assasinov a Templárov. V týchto historických obdobiach sa hráč zúčastňuje bojov, úkladných vrážd, hľadania artefaktov a odpovedí na otázky, ktoré sú podstatou príbehu hry. Hra sa dočkala viacerých pokračovaní na PC aj konzolách, mobilných verzií a dokonca nie veľmi úspešného filmové spracovania. Ubisoft teraz prináša do obchodu Google Play novú verziu hry Assassin’s Creed Rebellion.

Assassin’s Creed Rebellion je síce dostupný bezplatne, ale s poplatkami priamo v aplikácii môže hráč minúť skoro 100 dolárov. Hra sa odohráva v Španielsku v 15. storočí. Hráč buduje svoje vlastné bratstvo assasinov a celkovo môže zostaviť tím až zo 40 charakterov známych z celej hernej série. Grafika hry je síce postavená na 3D engine, ale na rozdiel od klasickej hernej série je pohyb možný len v 2D rozmere. Pre ovládanie vám bude stačiť jediný prst. Zvládnete ním prepínanie postáv, vďaka zobrazujúcim sa tlačítkám pohyb medzi obrazovkami, lezenie po stenách a boj prebiehajúci na ťahy. Samozrejmosťou je budovanie vlastnej základne a tvorenie nových predmetov. Viac prezradí nasledujúce video.

Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
22.11.2018
Zdroj: PhoneArena
 • Vladko REPSOL

  šľak ma ide trafiť aj s Ubisoftom💩🤬
  hrajem 3min, príde COLLECT DAILY REWARD, a bug-nestlačíš COLLECT🤮
  to dakto aj testoval tú hru ? či len tak vydali zabugovanú a nefunguje

  • Devilkin

   Tá hra bola testovaná min. pol roka ak nie viac – testovanie bolo regionálne povolené na Filipínach myslím. Počas testovania sa to dalo sem tam stiahnuť aj v iných regiónoch, ak niekto z Filipín uploadol hru na APKpure, ale často som musel týždeň dva čakať, lebo ak nebola dostupná aktualizácia, tak hra nefungovala v starej verzii. Preto som to počase odinštaloval a už sa mi nechce začínať odznova. Neviem či som si spravil zálohu progresu, alebo či by ju načítalo z Play Games.
   Hrateľnosť aj grafické spracovanie hodnotím veľmi kladne.

+