MojAndroid

Spoločnosť Microsoft má v obchode Play viacero aplikácií, no len máloktorá je tak zaujímavá ako ich alternatívny launcher s názvom Arrow Launcher. Ten dostal včera významnú aktualizáciu na verziu 2.2.0.25622, ktorá pridáva niekoľko zaujímavých noviniek a funkcií.

Novinkou v Arrow Launcheri je možnosť úplnej personalizácie domácej obrazovky. Ikony a widgety si môžete umiestňovať bez ohľadu na nejakú mriežku. Okrem toho si na plochu môžete nastaviť aj živé pozadie, alebo si nastaviť vypnutie displeja dvojitým poklepaním. Celkovo je Arrow Launcher naozaj zaujímavou alternatívou pre nadstavbu výrobcu, avšak keďže ide o Microsoft aplikáciu, nájdete tu silné prepojenie na aplikácie tejto spoločnosti. Aj napriek tomu ale stojí tento launcher za vyskúšanie. Je zadarmo a stiahnuť si ho môžete pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 4.6.2.40792
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.6.2.40792
Aktuálna cena: Zdarma
22.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+