MojAndroid

Aplikácia rozšírenej reality ARCore mení názov na Google Play Service for AR. Toto je oficiálny anglický názov. Ak by ste aplikáciu chceli nájsť v obchode Google Play, slovenský názov znie “Služby Google Play pre RR”. Samotná technológia svoj názov ARCore nemení. Ako informuje server AndroidCommunity, rozšírila tiež svoju podporu na nové smartfóny.

Google Play Services for AR logo

Medzi podporovanými smartfónmi je aj Samsung Galaxy Note 10

Zmenu názvu prezrádza zoznam zmien v najnovšej verzii aplikácie. Ďalšou novinkou je podpora renderovania pri frekvencii 60 fps v smartfónoch Google Pixel 2 a Pixel 3. To bude znamenať plynulejšie zobrazovanie snímaného objektu na displeji. Rozšíril sa aj zoznam podporovaných smartfónov. Nechýbajú medzi nimi ani novinky Samsung Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+.

Obidva modely majú skvelé fotoaparáty. Vďaka tomu budú aplikácie pre rozšírenú realitu podávať vizuálne výborné výsledky.

Zoznam nových podporovaných smartfónov:

  • LG G8s, LG Style 2,  LG Stylo 5
  • Realme X
  • Samsung Galaxy A7 (2018), Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+
  • Xiaomi Mi A3
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
28.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+