MojAndroid

Dianie v Barcelone na Mobile World Congress 2012 pokračuje ďalej. Spoločnosť Archos priniesla ako novinku svoj nový Archos 70b Internet Tablet. Meno vás môžno až tak neosloví, no cna úrovni 199,99 US dolárov je celkom zaujímavá a prijateľná.

Archos 70b Internet Tablet je prednostne zameraný na internetové pripojenie komunikáciu, no napriek tomu má zaujímavé parametre. Srdce mu bije v podobe 1,2 GHz procesora, 7 palcový displej s rozlíšením 1024 x 600 bodov je doplnený Androidom 3.2 Honeycomb. Vybavený je 8GB pamäťou s možnosťou rozšírenia o ďalších 32 GB v podobe microSD karty. Pripojiť ho môžete pomocou miniHDMI portu na svoj TV prijímač a prehrá videá do rozlíšenia 720p. Povinnou výbavou je WiFi 802.11 b/g/n a Bluetooth. Medzi výbavu patrí aj VGA kamera. Podporuje Flash a väčšinu video formátov.

Aj keď Archos 70b Internet Tablet pravdepodobne neurobí dieru do sveta, jeho pomerne nízka a zaujímavá cena môže osloviť používateľov v podobe použitia ako čítačky kníh alebo s možnosťou prehrávania videa, ktoré na tablete prinesie omnoho väčší zážitok.

Zdroj, foto: Archos

29.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+