MojAndroid

Možno to nebude veľkým prekvapením, ale Apple opäť ukázal silu marketingu. V prvý deň predaja inteligentných hodiniek Apple Watch totižto predal viac kusov ako v prípade hodiniek s operačným systémom Android Wear od všetkých výrobcov v roku 2014. Podľa najnovšej správy Bussines Insider, bolo hodiniek s OS od Google predaných niečo cez 720-tisíc, zatiaľ čo Apple sa už za prvých 24 hodín dočkal takmer 1 milióna predobjednávok, presnejšie 957-tisíc. Informovala o tom marketingová agentúra Slice Intelligence.

Je to obrovské číslo, ktorým sa len potvrdzuje, že o inteligentné hodinky je veľký záujem. Apple však na rozdiel od svojich Androidovských súperov vsadil na masívnu reklamnú kampaň a Apple Watch prezentuje ako jeden z ich hlavných produktov pre tento rok. Od ich predstavenia v septembri minulého roka sa na ne čakalo pomerne dlho, no záujem o ne zjavne nepoľavil. Po vzore cupertínskej spoločnosti sa tak možno dočkáme aj väčšej kampane na hodinky s operačným systémom, ktorý je nám predsa len o kúsok bližšie.

Náš tip
Pebble predstavil hodinky Time s farebným displejom a 7 dňovou výdržou. Za pol hodinu vyzbieral milión dolárov

27.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+