MojAndroid

Android už čoskoro dostane novú silnejšiu konkurenciu. Apple totižto oznámilo, kedy presne predstaví nové iPhony. Tie by podľa uniknutých informácií mali ponúknuť predovšetkým výkonnejší procesor A9, 2 GB RAM, ako aj vylepšený fotoaparát, či zosilnenú kovovú konštrukciu, ktorá má zabrániť ohýbaniu zariadení tak, ako tomu bolo pri predchodcovi iPhone 6 Plus. Trhákom, ktorý bude Apple prezentovať na pódiu pri predstavení, bude aj displej s podporou Force Touch.

Apple spraví s novými iPhonmi bez pochýb poriadny rozruch a opäť rozvíri vody mobilného trhu. Už predchodcovia iPhone 6 a iPhone 6 Plus patrili v uplynulých mesiacoch k najlepšie predávaným smartfónom a výnimkou nebudú ani inovované modely, ktoré Apple predstaví 9. septembra. Cupertínska spoločnosť bude celú udalosť už tradične streamovať live prostredníctvom svojho webu. Zaujímavosťou ale je, že po viacerých rokoch konečne obnoví možnosť sledovať stream aj na počítačoch s Windowsom. Doteraz ho bolo možné sledovať len prostredníctvom internetového prehliadača Safari.

28.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+