MojAndroid

Hudobná služba Apple Music prináša pre zariadenia so systémom Android zaujímavú novinku. Odteraz bude možné skladby ukladať priamo na SD kartu v zariadení, vďaka čomu si budete môcť uložiť obrovské množstvo skladieb a prípadne aj celú svoju hudobnú knižnicu. Dalo by sa tak povedať, že majitelia Android zariadení majú výhodu aj oproti tým používateľom, ktorí využívajú Apple Music na zariadeniach so systémom iOS, ktoré sloty na pamäťovú kartu nemajú.

Náš tip
Služba Apple Music dostupná už aj pre Android. Na 3 mesiace je zadarmo

Ak vaše zariadenie podporuje pamäťové karty s kapacitou väčšou ako 128 GB, teoreticky si môžete uložiť viac hudby ako na iPhone v najväčšej pamäťovej verzii. Samozrejme, ide iba o extrémne prípady a absolútna väčšina používateľov si takéto objemy hudby do svojich zariadení ukladať nebude. Je ale skvelé vidieť, že Apple prináša do svojej aplikácie pre Android funkcie, ktoré nemôžu využívať ani majitelia zariadení s iOS. Ak používate Apple Music na svojom Android zariadení, jednoducho si môžete ušetriť miesto v pamäti vášho zariadenia a premiestniť svoju hudobnú knižnicu na pamäťovú kartu.

Okrem toho pribudli v novej verzii aplikácie aj ďalšie novinky, ako napríklad možnosť sledovania časového harmonogramu vysielania Beats 1. Odteraz tiež budete môcť filtrovať hudbu na základe skladateľov a ešte výraznejšie zlepšiť celkové používanie aplikácie. Tá je v obchode Play dostupná zadarmo a samotná služba aj naďalej ponúka trojmesačné predplatné pri prvej registrácii zadarmo.

Verzia: 2.4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

5.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+