MojAndroid

Apple spustil novú reklamnú kampaň s jediným hlavným cieľom – nalákať čo najviac súčasných používateľov systému Android na prechod na ich vlastnú platformu iOS. Docieliť to chce kolekciou krátkych reklám, ktoré jednoducho a účelne ukazujú výhody systému od Apple a aké jednoduché je naň prejsť.

https://youtu.be/bUWLszbCBF8

Séria reklám pozostáva z viacerých krátkych videí. Jedno z nich má napríklad titul “Kontakty”, kde je znázornené, ako jednoducho môžete preniesť svoje kontakty zo svojho súčasného smartfónu, ktorý je znázornený šedou farbou, na iPhone, ktorý je oveľa farebnejší. Kým v tomto videu je prechod medzi systémami jednoduchý, v inom je znázornená veľká prekážka. Tá ale znázorňuje vyššiu bezpečnosť systému iOS.

Videá sú krátke a jednoduché a ich posolstvo je jednoznačné. Ťažko ale povedať, či skutočne budú mať taký vplyv na používateľov, aby ich presvedčili na zmenu telefónu. Apple v to určite dúfa.

https://youtu.be/R-kbqiLxZwM

https://youtu.be/8IKxOIbRVxs

https://youtu.be/99w8cdTcliA

Zdroj: PhoneArena

1.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+