MojAndroid

Podľa noviniek z blogu HTC Vive prichádza nová spolupráca so svetoznámym výrobcom elektroniky – spoločnosťou Apple. Práve Apple sa rozhodol pre výber platformy HTC Vive ako exkluzívneho partnera v oblasti virtuálnej reality. HTC Vive sa tak stáva jediným profesionálnym riešením virtuálnej reality pre produkty značky Apple.

Náš tip
HTC Vive dostane nový upgrade kit, ktorý monitoruje pohyb očí

Novinky prichádzajú aj v rámci predplatného programu Viveport. V rámci služby Viveport prichádza až 75 nových titulov pre zážitok z virtuálnej či rozšírenej reality. Používatelia tak majú k dispozícii za poplatok 7,99€ mesačne prístup spolu až k 150 titulom. Z toho viac ako 20 jedinečných titulov prichádza len prostredníctvom služby Viveport.

Služba predplatného je výhodná najmä pre používateľov, ktorí radi striedajú aktivity a rovnako radi skúšajú nové výzvy. Predplatné ponúka možnosť používať stále nové tituly bez nutnosti ich zakúpenia. Po zaplatení predplatného si na začiatku zúčtovacieho obdobia môžete vybrať 5 titulov, ktoré je možné v priebehu prvých troch dní ľubovoľne meniť. Následne môžete vaše finálne vybrané tituly používať po zvyšok mesiaca do konca zúčtovacieho obdobia.

Náš tip
Nové technológie na HTC Vive prídu už koncom roka

Prvý mesiac vám navyše ponúka služba Viveport bezplatnú trial verziu, kde si celú funkcionalitu služby môžete vyskúšať a následne sa rozhodnúť pre spoplatnené používanie pre nadchádzajúce mesiace.

Zdroj: blog.vive.com 

13.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+