MojAndroid

Novinky spoločnosti Apple – iPhone 6 a iPhone 6 Plus – zaujali celú odbornú verejnosť, či už priaznivcov iOS alebo Androidu. Zdravá konkurencia je predsa vítanou. Ak ste sledovali predstavenie týchto noviniek, tak viete, že si spoločnosť Apple dáva záležať na každom detaile, či už ide o hudbu, priestor, načasovanie, videá k produktom alebo čas na potlesk. Grafici tejto spoločnosti sú ale takými “pedantmi”, že z oficiálnych fotografií nových iPhonov odstraňujú aj to, čo by tam malo zostať – vypuklá optika fotoaparátu. Hoci ide iba o drobnosť, Apple ju zámerne ukrýva, aby ich fotografie vyzerali zrejme lepšie, celistvejšie, rovnako ako predošlé iPhony. Ide o marketingový ťah na hranici s klamstvom, ktorý spoločnosti nemusí byť na osoh. Však kto z vás by si chcel kúpiť zariadenie s rovným zadným krytom a po kúpe zistí, že sa tam vlastne nachádza optika fotoaparátu, ktorá sa pri položení na stôl môže poškrabať?!

easy_way_large_verge_super_wide

Aby sme boli objektívni, tak musíme napísať, že aj výrobcovia Android zariadení robia pri predstaveniach svojich noviniek chyby. Žiadna z nich ale nie je zavádzaním ako je to v tomto prípade. Týmto článkom nechceme vyvolať vojnu v diskusii, ale musíte uznať, že takéto grafické úpravy nie sú práve kóšer.

Zdroj: TheVerge

16.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+