MojAndroid

V dôsledku nedávnych zmien v Google Labs a aplikácií Inventor , bude adresa URL aplikácie Inventor zmenená z appinventor.googlelabs.com na novú adresu  appinventorbeta.com. Táto adresa URL zmena nebude mať vplyv na projekty uložené v App Inventor. Všetky údaje, ktoré sa nachádzajú v účtoch appinventor.googlelabs.com, rovnako ako dokumentácie a e-mail fóra budú k dispozícii na appinventorbeta.com.

 

Ako spoločnosť už oznámila, Google prestane podporovať Inventor App Forum , App Inventor a aplikácia prejde pod  open source základňu na konci tohto roka. Navyše, s cieľom zabezpečiť budúci úspech App Inventor, Google zafinancovala založenie centra pre mobilný vývoj na MIT Media Lab, kde sa MPO aktívne zapojil do štúdia a rozšírenia aplikácie Inventor. Tento prechod sa odohrá na konci roka 2011. Vtedy budú musieť používatelia stiahnuť dáta z appinventorbeta.com, aby aj naďalej mohli s nimi pracovať v open source Inventor App. V nasledujúcich mesiacoch budú všetkým používateľom zaslané inštrukcie a podrobné pokyny, ako tieto dáta stiahnuť.

App Inventor je jednoduchá online aplikácia, ktorá poskytuje možnosť  jednoduchého vývoja aplikácií pre platformu Android. Môžete ju nájsť po prihlásení sa na svoj účet Google, kde ju jednoducho môžete aktivovať.

 

31.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+