MojAndroid

Portál MojAndroid.sk v spolupráci s Huawei vyhlasuje prvý ročník súťaže AppGallery Code 2021 – celonárodnú súťaž o najlepšie slovenské aplikácie z Huawei AppGallery. V úvodnom ročníku sa do hlasovania dostalo 64 aplikácií v 6 kategóriách.

V tomto článku si v krátkosti predstavíme slovenské aplikácie z ponuky Huawei AppGallery nominované v kategórii Spravodajstvo. Celkovo sa o vašu priazeň uchádza 5 slovenských médií, ktoré vám pomôžu so sledovaním aktuálnych noviniek, spravodajstva a celkového diania doma aj vo svete.

Pred vami teraz stojí náročná úloha. Zo zoznamu týchto aplikácií vybrať jedného favorita, ktorý z vášho pohľadu predstavuje to najlepšie. Vydareného pomocníka,, ktorý by vo vašom smartfóne nemal chýbať, ak chcete zostať v obraze.

Denník N

Oficiálna aplikácia pre pohodlné čítanie článkov Denníka N. Najvhodnejšia je pre priamo pre predplatiteľov, ktorí majú plnohodnotný prístup ku všetkému obsahu a  doplnkovým funkciám ako je napríklad aj odomykanie obsahu pre priateľov. 

Zdroj: AppGallery.Huawei.com

Aplikácia Denník N načítava články bez reklamy, ponúka zobrazovanie správ prispôsobené preferenciám používateľa, nechýba v nej vyhľadávanie, tmavý režim či odkladanie článkov na neskoršie čítanie. 

Minúta po minúte

Aplikácia známeho spravodajského denníka, ktorá vo veľmi prehľadnej a používateľsky prívetivej forme zobrazuje tie najdôležitejšie udalosti z domova, aj zo sveta. Používateľ si môže správy prezerať podľa jednotlivých kategórií, môže si vybrať, či chce byť informovaný aj o novinkách z oblasti športu a podporované sú aj notifikácie, tmavý režim či používanie Konta N pre prístup k doplnkovým funkciám. 

Zdroj: AppGallery.Huawei.com

Minúta po minúte zobrazuje krátke správy, ktoré pár vetami zhrňujú to najdôležitejšie. 

Pravda

Spravodajská aplikácia denníka Pravda poskytuje rýchly a prehľadný prístup k správam a tematickému obsahu zo všetkých oblastí, ktoré čitateľa môžu zaujímať. 

Zdroj: AppGallery.Huawei.com

Používa sa veľmi jednoducho a čítanie správ na smartfóne posúva do nových sfér.

SME.sk

Praktická aplikácia spravodajského portálu SME.sk, ktorá všetok webový obsah v čo najlepšej forme prispôsobuje pre čítanie na smartfóne. 

Zdroj: AppGallery.Huawei.com

Prístup k rýchlemu prehľadu správ, rôzne kategórie, tmavý režim, zobrazenie aktuálneho počasia či prístup k videám a podcastom alebo ukladanie článkov. To všetko a omnoho viac vždy na dosah ruky.

„Správy a dostupnosť k informáciám tvoria ikonu súčasnej digitálnej doby. Každý z nás chce mať po ruke najnovšie a najpresnejšie informácie týkajúce sa okruhu svojho záujmu, ktorý je veľmi rozmanitý. Práve preto mobilné aplikácie ponúkajúce správy z domova a zahraničia sú zákaznícky veľmi obľúbené. Sme radi, že v AppGallery vieme ponúknuť široké portfólio lokálnych aplikácií obľúbených slovenskými užívateľmi. Medzi najobľúbenejšie na Slovensku patrí aplikácia SME, ktorá Vám prináša prehľadné rozhranie, členenie článkov a možnosť predplatenia prémiového obsahu.“

Ivan Kapec – Slovak HMS & AppGallery Marketing manager

Bleskovky.sk

Rýchle spravodajstvo bez zbytočného balastu na jednom mieste. Presne taká je aplikácia Bleskovky.sk, ktorá zobrazuje prehľad všetkého o čom by ste mali vedieť. 

Zdroj: AppGallery.Huawei.com

Vďaka rýchlemu a prívetivému používateľskému prostrediu v kombinácií s filtrovaním podľa kategórie a tém vám už nejde nič dôležité. Aplikácia podporuje prehrávanie videí, podporuje rýchle zdieľanie článkov a zobrazuje aj aktuálne meniny.

Náš tip
AppGallery Code 2021: Predstavujeme kategóriu Operátori

 

22.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+